bazihananeh

bazihananeh

تعمیر جاروبرقی مدل ال جی - تعمیر جاروبرقی بوش در تهران - تعمیر جاروبرقی سامسونگ در محل

پنج شنبه بیست و نهم 8 1399

روش های مختلف تعمیر جاروبرقی 

لنگ ها ، فیلترها و غلطک ها را بررسی کنید.

در صورت توقف کار غلتک یا مسدود شدن شلنگ ها و فیلترها ، بسیاری از خلا ها مکش خود را از دست می دهند. تعمیر جاروبرقی vac خود را زیر و رو کنید و آن را روشن کنید تا ببینید چرخ غلتک می چرخد ​​یا نه. سپس به شیلنگ ها و نازل ها نگاه کنید تا ببینید آیا انسداد ندارند. به فیلتر نگاه کنید تا ببینید پر یا پر از خاک و گرد و غبار است.  

تعمیر جاروبرقی

اگر خلا your شما از حد معمول بیشتر است یا غلتک حرکت نمی کند ، به کمربند نگاه کنید. 

کمربند موتور را به غلتک متصل می کند تا به شما کمک کند تا خاک از کف شما جمع شود. اگر صدای غیرمعمولی از پایین جاروبرقی vac خود شنیدید یا در حال از بین رفتن مکش است ، شکسته یا شکسته بودن تسمه را بررسی کنید. اگر اینگونه باشد ، باید آن را تعویض کنید.

  • تسمه های خلاuum جایگزین را می توانید از فروشگاه های لوازم خانگی و همچنین خرده فروشان آنلاین خریداری کنید.

نکته: اگر قادر به تشخیص مشکل نیستید ، بررسی کنید که آیا در نزدیکی شما تعمیرگاه های خلا وجود دارد تا بتوانید توسط یک تکنسین بررسی کنید.

از تعمیر جاروبرقی اطمینان حاصل کنید

سعی کنید جاروبرقی خود را وصل کرده و با سوئیچ روشن کنید. اگر کار نکرد یا به طور تصادفی شروع به کار کرد و متوقف شد ، ممکن است دوشاخه شکسته باشد و باید تعویض شود. پیوستهای انتهای شلنگ جاروبرقی خود را نیز بررسی کنید تا ببینید آیا سعی می کنید چیزی از آنها مسدود شود.
    اگر پر است کیسه یا کپسول را خالی کنید تا ببینید آیا دوباره جاروبرقی شما کار می کند یا خیر. گاهی اوقات ، اگر خلاuum شما مکش از دست بدهد ، ممکن است به این دلیل باشد که کیسه یا کپسول مملو از آوار است. کیف را بررسی کنید تا ببینید پر است یا خیر و در صورت نیاز آن را تعویض کنید . اگر خلاuum شما دارای یک کپسول است ، قبل از قرار دادن مجدد آن در دستگاه ، آن را خالی کرده و با آب صابون تمیز کنید

    منبع : https://3sottamir.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c/


    (0) نظر
    X